Líbí se vám naše hry a netrpělivě vyhlížíte nějaké nové?
Právě pro vás je tu seznam her, které se již brzy objeví ve vašich trafikách! 

Smaragdová země Solitaire
Zábavná karetní hra pro počítač. V prodeji od 12.2. 2015!

vychazi vychazi vychazi

Tento les mi sice nepatří, ale starám se o něj od narození. Chráním jej před silami zla. Můj čas se však nachýlil, a tak hledám svého následovníka. Mladého učedníka, který na svých bedrech ponese osud našeho kouzelného lesa. Vybral jsem si tebe!
 


Ztroskotání – Zrádné světlo
Strašidelná počítačová hra. V prodeji od 19.2. 2015!

vychazi vychazi vychazi

Byl krásný letní den. Slunce svítilo, moře bylo klidné, jen vítr se opíral do plachet jachty. Jana a Míša se těšili z romantické plavby. Když vtom…
 


Úplněk – Sběratelská edice
Sběratelská edice oblíbené hledačky. V prodeji od 25.2. 2015!

vychazi vychazi vychazi

Už od pradávna v lidech vzbuzovala strach. Stvoření živící se lidskou krví – upíři a vlkodlaci. Tyto legendami opředené bytosti však nikdy nikdo neviděl. Tedy až dosud. Začaly se objevovat v jednom malém městečku. A brzy přišla i první záhadná úmrtí a zmizení. Je skutečně možné, že by mýtičtí zabijáci povstali z temnot? A nebo má vše nějaké logické vysvětlení? To musíte zjistit, detektive!
 


Návrat doby temna
Napínavá počítačová hra. V prodeji od 5.3. 2015!

vychazi vychazi

Středověk neskončil. Středověk trvá. Alespoň v srdcích a myslích přívrženců temného Kultu. Tito zplozenci zla se nezastaví před ničím a před nikým. Bez ostychu využijí násilí, černé magie a dokonce i lidských obětí, jen aby dosáhli svého cíle. O co usilují? Jaký temný záměr ovládl jejich duše? Zjistěte to a zastavte je dřív, než obětují celý svět!
 


Sestry – Spojeny krví + Jane Angel 2 – Děti temnoty
2 Sběratelské edice her v jednom balení. V prodeji od 11.3. 2015!

vychazi vychazi

Pokračování skvělého příběhu ve hře Sestry – Spojeny krví a doplněný příběh hry Jane Angel 2: Děti temnoty. K tomu další bonusový materiál u této speciální edice 2 sběratelských edic v jednom balení!