vtrafikach

Hry, které jsou právě k dostání v trafikách, jsou vidět o kousíček výše. Vypadá to takto:

vprodeji

Snadno uvidíte, co se právě prodává (A), do kdy je hra v trafice (B) a můžete si snadno vyhledat prodejní místo poblíž vás (C) . Kliknutím na obrázek hry se dostanete na stránku hry.


 prodejnimisto

Kliknutím na mapku snadno najdete trafiku či prodejní místo, kde se prodávají naše hry. Třeba okolo nich chodíte cestou do práce, vodíte děti do školy… Je blíž, než si myslíte, nebo za horami? Zjistěte to kliknutím na mapku.
 


pripravujeme

Líbí se vám naše hry a netrpělivě vyhlížíte nějaké nové? Právě pro vás je tu seznam her, které se již brzy objeví ve vašich trafikách! A nezapomeňte – hry jsou v trafice obvykle sice jen krátce (zhruba dva týdny), zato ovšem za zvýhodněnou cenu.

Malý tip: pokud vás zajímají naše novinky, doporučujeme objednat si náš bezplatný zpravodaj. Už nikdy vám neuteče nová hra. Pro objednání bezplatného zpravodaje klikněte sem.
 


Dvě nové hry v jednom balení!

„Milionářské dětičky – Léčba prací“ a „12 úkolů pro Herkula – Krétský býk“ premiérově a za výhodnou cenu.


V prodeji od čtvrtka 28.4. 2016. Výhodná cena 99,90!

vychazi vychazi

Milionářské dětičky – Léčba prací

Může být zaměstnání dědic zaměstnání? Katka a Bob mají za to, že ano… Dny tráví nákupy a večírky. Nové síly na tyto “„náročné povinnosti” “ nabírají při odpočinku u bazénu… Jejich bohatí rodiče to přece zaplatí, tak kde je problém, že? To se ovšem malinko zajídá jejich papínkovi, který jim připraví nemilé překvapení. Koupí povedeným detičkám dětičkám výlet do tropického ráje, ovšem – – bez zpátečního lístku. A teď jde do tuhého – přichází léčba prací… Pojďte se u toho pobavit i vy, bude se vám to líbit! 

12 úkolů pro Herkula – Krétský býk 

Ó jé – – to je malér. Herkules se chtěl usadit a věnovat poklidnému farmaření. Při orání pole ho napadlo, že není zrovna nejšikovnější tahat pluh lidskou silou… Vyhlédl si tedy pěkného, silného býka, který by mohl tahat pluh místo lidí. Ale – – je tu jedno veliké ALE – – tato myšlenka nebyla zrovna vhod po chuti mocné Héře. Ta měla za to, že není zrovna košer vhodné používat slavného Krétského krétského býka (národní symbol!) k tak přízemní práci. A začala mela – – býk se rozzuřil a na frak dostalo vše, co mu stálo v cestě. Pomozte ubohému – – ale sympatickému – – Herkulovi dát vše do pořádku. Bude to sice pořádná lopota, ale užijete si při tom tuny zábavy! Tak hurá na Krétu, pojďte si to prožít sami! 

 


Černokněžník
Strašidelná počítačová hra. V prodeji od čtvrtka 5.5. 2016!

vychazi vychazi

Na vaši rodinu padla kletba. Smrt číhá na každém rohu. Kdo je nyní na řadě? Ponořte se do dob dávno minulých, setkejte se se svými předky a najděte cestu, jak zlomit hrozivé prokletí rodu.