vtrafikach

Hry, které jsou právě k dostání v trafikách, jsou vidět o kousíček výše. Vypadá to takto:

vprodeji

Snadno uvidíte, co se právě prodává (A), do kdy je hra v trafice (B) a můžete si snadno vyhledat prodejní místo poblíž vás (C) . Kliknutím na obrázek hry se dostanete na stránku hry.


 prodejnimisto

Kliknutím na mapku snadno najdete trafiku či prodejní místo, kde se prodávají naše hry. Třeba okolo nich chodíte cestou do práce, vodíte děti do školy… Je blíž, než si myslíte, nebo za horami? Zjistěte to kliknutím na mapku.
 


pripravujeme

Líbí se vám naše hry a netrpělivě vyhlížíte nějaké nové? Právě pro vás je tu seznam her, které se již brzy objeví ve vašich trafikách! A nezapomeňte – hry jsou v trafice obvykle sice jen krátce (zhruba dva týdny), zato ovšem za zvýhodněnou cenu.

Malý tip: pokud vás zajímají naše novinky, doporučujeme objednat si náš bezplatný zpravodaj. Už nikdy vám neuteče nová hra. Pro objednání bezplatného zpravodaje klikněte sem.
 


Prázdnota
Hororová počítačová hra. V prodeji od 1.10. 2015!

vychazi vychazi

Jste uvězněni uvnitř tajemného domu. Proti vám stojí temné nadpřirozené síly, duchové, démoni a nástrahy ze samotného pekla. Tohle vše a ještě mnohem víc ukrývá strašidelný dům, z něhož teď musíte najít cestu ven. Podaří se vám uniknout?
 


Dědictví
Napínavá počítačová hra. V prodeji od 8.10. 2015!

vychazi vychazi

Náhoda tomu chtěla, aby se z vyhlídkového letu balónem stalo největší dobrodružství vašeho života. Dokážete zachránit sebe, ale i ty, pro které jste poslední nadějí?
 


Mafie v New Yorku 2: Vysoké napětí – Sběratelská edice
Sběratelská edice hledací hry. V prodeji od 15.10. 2015!

vychazi vychazi

Strašidelná detektivka z mafiánského prostředí * Bonusový příběh a hraní navíc * Kompletní příručka pro hru * Odměny za dobrou hru * Minihry * Tapety * Soundtracky * Mnoho dalšího
 


Stíny
Hororová počítačová hra. V prodeji od 22.10. 2015!

vychazi vychazi

Vypařili se jako pára nad hrncem. Vaši rodiče i kamarádi. Všechny je zhltla neprostupná mlha. Temný mrak obklopil celé město. Stanete se také obětí? Anebo dokážete najít cestu ze smrtelné pasti?
 


Hněv stvůry – Sběratelská edice
Sběratelská edice hledací hry. V prodeji výjimečně od úterý 27.10. 2015!

vychazi vychazi

Hororová hledačka s úchvatnou grafikou * Bonusový příběh a hraní navíc * Strategická příručka pro hru * Nové hádanky * Minihry * Tapety * Soundtracky * Mnoho dalšího