vtrafikach

Hry, které jsou právě k dostání v trafikách, jsou vidět o kousíček výše. Vypadá to takto:

vprodeji

Snadno uvidíte, co se právě prodává (A), do kdy je hra v trafice (B) a můžete si snadno vyhledat prodejní místo poblíž vás (C) . Kliknutím na obrázek hry se dostanete na stránku hry.


 prodejnimisto

Kliknutím na mapku snadno najdete trafiku či prodejní místo, kde se prodávají naše hry. Třeba okolo nich chodíte cestou do práce, vodíte děti do školy… Je blíž, než si myslíte, nebo za horami? Zjistěte to kliknutím na mapku.
 


pripravujeme

Líbí se vám naše hry a netrpělivě vyhlížíte nějaké nové? Právě pro vás je tu seznam her, které se již brzy objeví ve vašich trafikách! A nezapomeňte – hry jsou v trafice obvykle sice jen krátce (zhruba dva týdny), zato ovšem za zvýhodněnou cenu.

Malý tip: pokud vás zajímají naše novinky, doporučujeme objednat si náš bezplatný zpravodaj. Už nikdy vám neuteče nová hra. Pro objednání bezplatného zpravodaje klikněte sem.
 


Dvě hledačky najednou! V prodeji od čtvrtka 23.6. 2016!

vychazi

Bezhlavý jezdec

Píše se rok 1799 a vy se vydáváte do Sleepy Hollow, městečka u řeky Hudson. Dochází zde totiž k záhadným vraždám. Za poslední tři týdny přišli tři lidé o život. A nejenom o něj. Všem obětem byla useknuta hlava – ta se však nenašla.

Začínají se šířit zvěsti o tom, že to má na svědomí nemrtvý bezhlavý jezdec. Odkud se vzal a proč sbírá tyto lidské trofeje? Na to již musíte přijít vy. Vypátrejte pravdu, detektive!

„Super hra. Jako vždy jsem si nedala pokoj, dokud jsem ji nedohrála! Těším se na další!“ Ingrid

 

Líbánky v pekle

Doktor Ivanov získal Nobelovu cenu za medicínu. Ovlivnil celou jednu generaci lidí. Ale jinak, než předpokládal. Nečekaná reakce jeho nové vakcíny všechny proměnila v zrůdy. V chodicí mrtvoly. A jednou z nich je i vaše nová láska, která vám společně s ostatními infikovanými tvory usiluje o život.

Podaří se vám najít lék a zachránit ji?

„Hra je velmi podařená. Miluji hledačky, které dají trochu více zabrat. Více takových pěkných her.“ Jitka