Líbí se vám naše hry a netrpělivě vyhlížíte nějaké nové?
Právě pro vás je tu seznam her, které se již brzy objeví ve vašich trafikách! 

 


Císařský ostrov
Zábavná počítačová hra. V prodeji od 19.3. 2015!

vychazi vychazi

Mocný císař si vás vyvolil jako svého pomocníka a rádce. Před vámi nyní leží panenský kus země a císařovo přání je jasné: „Vybuduj pro mě a pro můj lid ráj na zemi!“ Tak tedy – vyhrňte si rukávy a pojďte se o to pokusit! Nebude to snadné, ale zaručeně se při tom pobavíte! Zábava začíná!
 


Zachraň syna
Zachraň syna ze spárů temnoty. V prodeji od 26.3. 2015!

vychazi vychazi

Zdálo se mi, jako kdybych slyšela křik. Přicházel z pokoje mého syna! Okamžitě jsem utíkala zjistit, co se děje. Rozrazila jsem dveře a polil mě studený pot. Byl pryč! Mé jediné dítě někdo unesl! Podaří se vám zjistit, kdo to byl a proč to udělal?
 


Klučičí velikonoční kolekce počítačových her
3 počítačové hry v češtině. Akční cena 99,– . V prodeji od 1.4. 2015!

vychazi vychazi

Velikonoce   jsou   pro   děti   ve   znamení   pomlázky.   Ovšem   kromě   ní   na kluky i kloučky čeká čas týdenních prázdnin. Lyžovat se ovšem už nedá a do léta je daleko.

Co teď? No přece staré dobrá zábava u počítače! A právě pro tuto příležitost jsme připravili cenově  výhodnou kolekci tří „špidla“ her.A to takové, jaké mají kluci rádi – plné akce, ovšem řízlé logikou a strategií. Vše v češtině, fungující i na obyčejném PC s Windows.

Zábava pro každého šikovného kluka od šesti do 12 let.
 


Holčičí velikonoční kolekce počítačových her
3 počítačové hry v češtině. Výhodná cena 99,– . V prodeji od 1.4. 2015!

vychazi vychazi

Velikonoce jsou pro děvčátka menší i větší časem zdobení vajíček a přípravy   „výslužky“   za   pomlázku.   A navíc   jako   odměna   za   snahu   jsou   tu týdenní   velikonoční   prázdniny.   Lyžovat   se   ovšem   už   nedá   a   do   léta   je daleko…

Co teď? Co zkusit nějakou hezkou počítačovou hru? A právě pro tuto příležitost jsme připravili cenově  výhodnou kolekci tří dětských „špidla“ her.

Pro holčičky máme hry milé, pěkné na pohled – a hlavně pro chytré hlavičky. Vše v češtině, fungující i na obyčejném PC s Windows.

Spousta krásné zábavy pro každou malou slečnu od šesti do 12 let!