Líbí se vám naše hry a netrpělivě vyhlížíte nějaké nové?
Právě pro vás je tu seznam her, které se již brzy objeví ve vašich trafikách! 

Ahoj Ameriko – Za rozkvetlý New York
Zábavná počítačová hra. V prodeji od 11.9. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Tajemná záře vás naprosto oslepila. Popadla vaše těla a odnesla vás i Cyrila do neznámých končin. Kde se nacházíte? Proč jste sem byli teleportováni? A proč si tajemná záře vybrala zrovna vás? Má to co do činění s vašimi zázračnými alchymistickými schopnostmi? Na tyto otázky budete muset teprve najít odpovědi. Vydejte se opět společně s Květou a Cyrilem na další dobrodružnou výpravu za záchranou poničené flóry!
 


Černý kocour – Sběratelská edice
Sběratelská edice oblíbené hledačky. V prodeji od 16.9. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Sběratelská edice obsahuje mnoho zajímavých bonusů. Během hraní pomůže strategická příručka, která napoví v případě sebemenších nesnází. Po vyřešení případu se objeví ještě tajemnější pravé křídlo vily rodiny Smithových. Dříve nepřístupné lokace, které se kdysi zřítily po požáru, jsou jako mávnutím kouzelného proutku opravené a bez známky jediného poškození. Nové místnosti skrývají další hromadu hledaček, složitých hlavolamů a děsivý příběh.
 


Loutkové divadlo 3: Ztracené město
Pokračování oblíbené hledačky. V prodeji od 18.9. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Konečně byl zpřístupněn onen prastarý důl. Celé město se chystalo na velkolepou oslavu. Všichni se na tuto událost nesmírně těšili. I Zuzanka a její maminka. Nikdo však tehdy netušil, že se odtud vrátí už jenom jedna z nich…
 


Profesor Gustav – Zlověstná trojice
Dobrodružná počítačová hra. V prodeji od 25.9. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Naskytl se vám zdrcující pohled. Před vámi leží naprosto zničené město. Ruiny. Co mohlo způsobit takovou spoušť? Nechce se vám věřit, že by bůh dopustil něco takového. Rozhlédnete se nalevo i napravo. Nikde ani živáčka. A přece tam někde jsou. Dva lidé. Dvě malé děti. Dva možná ještě nevyhaslé životy. Podaří se vám je najít, detektive?
 


Bato – Příběh mistra
Akční a logická hra bez násilí. V prodeji od 2.10. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Máte rádi cestování? A co dobrou zábavu? Pak se vydejte na výpravu s mladým mistrem hry Bato. Zažijete strhující dobrodružství, rozlousknete zajímavé logické oříšky a na konci hry na vás čeká hromada pokladů! Neváhejte ani minutu! Pojďte se bavit ještě dnes!
 


Sanatorium Green Hills – Sběratelská edice
Sběratelská edice oblíbené hledačky. V prodeji od 6.10. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Čeká na vás další pokračování příběhu! Zachraňte Tima ze spárů profesora Blackmora. Vychutnejte si další bonusovou kapitolu! K ruce budete mít také podrobnou strategickou příručku. Sběratelskou edici můžete mít doma ještě dnes! Neváhejte!
 


León Clifton – Stopa Zla
Napínavá počítačová hra. V prodeji od 9.10. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Byl zavražděn nejbohatší muž Ameriky. Bankéř Mr. Coins. Původ jeho bohatství zůstává však i po jeho smrti jednou velkou záhadou. Jak vlastně získal svůj nesmírný majetek? Proč zemřel? Kdo stojí za touto vraždou? To netušíte. Ale někdo přece jenom ano. Jeho přátelé, kteří společně s panem Coinsem podnikli pře lety jednu nebezpečnou výpravu…