Líbí se vám naše hry a netrpělivě vyhlížíte nějaké nové?
Právě pro vás je tu seznam her, které se již brzy objeví ve vašich trafikách!

Příběh víly
Malebná spojovačka pro bystré hlavy. V prodeji od 21.8. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Narodila jsem se před pár dny. Život mi vdechla kouzelná rostlinka. Jsem Květinová víla. Zatím toho však moc neumím, jsem přeci jen stále moc maličká a nezkušená. Přitom se mám zanedlouho postarat o všechny květinky v našem údolí. Snad se to všechno brzy naučím! Vžijte se do role nedospělé ochránkyně přírody a pomozte jí vyrůst!
 


Čarodějný žertík
Zábavná počítačová hra. V prodeji od 1.9. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Plastik a pokusů za sebou měla nepočítaně. Zvětšená čarodějnická prsa, magická liposukce a dokonce zkusila i experimentální alchymii (botox). Ale královna krásy z ní stále nebyla. Přitom za muže chtěla krásného prince. Aby se do ní zamiloval, bylo třeba kromě kouzel a čar také to, aby ji políbil. Což se… nestalo. A jak to všechno dopadlo? To a mnohé další vás pobaví v této vskutku kouzelné hře!
 


Ze života hmyzu
Zábavná strategie pro celou rodinu. V prodeji od 4.9. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Vydejte se do světa plného mravenců, čmeláků a další sympatické havěti. Potřebují vaši pomoc v boji s nepřátelskými brouky, kteří se je snaží vyhnat. Neváhejte a zachraňte domov vašich broučků hned teď!
 


Ahoj Ameriko – Za rozkvetlý New York
Zábavná počítačová hra. V prodeji od 11.9. 2014!

vychazi vychazi

Tajemná záře vás naprosto oslepila. Popadla vaše těla a odnesla vás i Cyrila do neznámých končin. Kde se nacházíte? Proč jste sem byli teleportováni? A proč si tajemná záře vybrala zrovna vás? Má to co do činění s vašimi zázračnými alchymistickými schopnostmi? Na tyto otázky budete muset teprve najít odpovědi. Vydejte se opět společně s Květou a Cyrilem na další dobrodružnou výpravu za záchranou poničené flóry!
 


Černý kocour – Sběratelská edice
Sběratelská edice oblíbené hledačky. V prodeji od 16.9. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Sběratelská edice obsahuje mnoho zajímavých bonusů. Během hraní pomůže strategická příručka, která napoví v případě sebemenších nesnází. Po vyřešení případu se objeví ještě tajemnější pravé křídlo vily rodiny Smithových. Dříve nepřístupné lokace, které se kdysi zřítily po požáru, jsou jako mávnutím kouzelného proutku opravené a bez známky jediného poškození. Nové místnosti skrývají další hromadu hledaček, složitých hlavolamů a děsivý příběh.
 


Loutkové divadlo 3: Ztracené město
Pokračování oblíbené hledačky. V prodeji od 18.9. 2014!

vychazi vychazi vychazi

Konečně byl zpřístupněn onen prastarý důl. Celé město se chystalo na velkolepou oslavu. Všichni se na tuto událost nesmírně těšili. I Zuzanka a její maminka. Nikdo však tehdy netušil, že se odtud vrátí už jenom jedna z nich…
 


Profesor Gustav – Zlověstná trojice
Dobrodružná počítačová hra. V prodeji od 25.9. 2014!

vychazi vychazi

Naskytl se vám zdrcující pohled. Před vámi leží naprosto zničené město. Ruiny. Co mohlo způsobit takovou spoušť? Nechce se vám věřit, že by bůh dopustil něco takového. Rozhlédnete se nalevo i napravo. Nikde ani živáčka. A přece tam někde jsou. Dva lidé. Dvě malé děti. Dva možná ještě nevyhaslé životy. Podaří se vám je najít, detektive?