Pohádky z Růžové zahrádky

Pohádky z Růžové zahrádky obsahují osvědčenou zábavu plnou nezapomenutelných hrdinů. Pobaví vás Budulínek, Červená Karkulka, navštívíte Kašpárka, zařádíte si s neposlušnými kůzlátky a vše nakonec nakonec zachrání Kocour v botách. A nejen to – navíc na vás čeká dalších 10 pohádek, které nesmějí chybět v žádné rodině. Vstupte do Růžové zahrádky a bavte se hned teď!
 
Růžová zahrádka vás potěší tradičními pohádkami s dobrým koncem a osvědčenými hrdiny. Neposlušná kůzlátka, O Budulínkovi, Sněhurka a sedm trpaslíků, Kocour v botách a další příběhy, které děti nikdy nepřestanou bavit. V každé pohádce je navíc ukryté malé překvapení, díky kterému se budete bavit ještě víc! Nenechte se napínat a pojďte s námi za zábavou!

Pohádky z Růžové zahrádky obsahují osvědčenou zábavu plnou nezapomenutelných hrdinů. Pobaví vás Budulínek, Červená Karkulka, navštívíte Kašpárka, zařádíte si s neposlušnými kůzlátky a vše nakonec nakonec zachrání Kocour v botách. A nejen to – navíc na vás čeká dalších 10 pohádek, které nesmějí chybět v žádné rodině. Vstupte do Růžové zahrádky a bavte se hned teď!

Růžová zahrádka vás potěší tradičními pohádkami s dobrým koncem a osvědčenými hrdiny. Neposlušná kůzlátka, O Budulínkovi, Sněhurka a sedm trpaslíčků, Kocour v botách a další příběhy, které děti nikdy nepřestanou bavit. V každé pohádce je navíc ukryté malé překvapení, díky kterému se budete bavit ještě víc! Nenechte se napínat a pojďte s námi za zábavou!  

Obsah:

1. Dobrý Šotek (3:49)
2. Jak se stal Honzík králem (4:23)
3. Jak sloužil Kubík čertu (4:34)
4. Kašpárkovo dobrodružství (4:03)
5. Kocour v botách (4:38)
6. Neposlušná kůzlátka (4:19)
7. O Budulínkovi (3:42)
8. O hodné holčičce (4:28)
9. O neposlušném Ivánkovi (4:26)
10. O Palečkovi (4:21)
11. Perníková chaloupka (4:04)
12. Sněhurka a sedm trpaslíčků (4:19)
13. Zajíček Mrzáček (4:21)
14. Červená Karkulka (4:20)
15. Šípková Růženka (4:16)

Celkem hodina klasických českých pohádek! 

 

Pridat.eu

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.